29 de novembre 2007

Resultats del Ciutat de l'Hospitalet de Judo

Ciutat de l'Hospitalet de JudoAquest cap de setmana passat, s'ha disputat la 21a edició del Trofeu Ciutat de l'Hospitalet de Judo, organitzat per l'Associació Esportiva Santa Eulàlia (AESE), amb els següents resultats absoluts.


Categoria masculina:


-60 Kg
1r.- Dídac Rodríguez (Judo Condal)
2n.- Francisco Campanario (Condal)
3r.- Marc Esbrí (Llúria)
3r.- Miquel Paytubi (Louis)


-66 Kg
1r.- Darwin Vidal (Judokan València)
2n.- Andrés Guillén (Vital Esport)
3r.- Edgard Massanés (Judo Condal)
3r.- David del Campo (Judo Condal)

-73 Kg
1r.- Alejandro Megías (Judo Condal)
2n.- José Conde (Yawara)
3r.- José Luís Cabrero (Múrcia)
3r.- Xavier May (Montserrat)

-81 Kg
1r.- Maurici Casasayas (Esport 7)
2n.- Rubén Mani (Esport 7)
3r.- Maurici Pintanel (Yawara)
3r.- Mikel Camarero (Judo Condal)

-90 Kg
1r.- Víctor Cebolleda (Castelldefels)
2n.- Áxel Vázquez (Arvi)
3r.- Serghey Paulov (Dojo Lleida)
3r.- Isaac Majòs (Esport 7)

+90 Kg
1r.- Fran González (Stucom)
2n.- Miguel Ángel Díaz (Tarragona)
3r.- Levon Perosyam (Vilanova)


Categoria femenina

-48 Kg
1a.- Vanessa García (Louis)
2a.- Melanie Feraud (Sisteron)
3a.- Valeria Cid (Louis)
3a.- Roser Creixell (Budo Casal)

-52 Kg
1a.- Marta Somoza (Múrcia)
2a.- Mireia Rius (Montserrat)
3a.- Laura Martín (Múrcia)


-57 Kg
1a.- Aliccia Piñero (Arvi)
2a.- Anna Santamaria (Esport 7)
3a.- Eva Arrebola (Esport 7)
3a.- Miriam Díaz (Arvi)

-63 Kg
1a.- Marta Pujol (Esport 7)
2a.- Maria Hernández (Judo Condal)
3a.- Carmen Josué (Esportiu Claror)
3a.- Aurore Amaynenc (Sisteron)

-70 Kg
1a.- Laia Talarn (Llúria)


+70 Kg
1a.- Alicia Alonso (Badia)
2a.- Ana Belén Cárpez (Múrcia)
3a.- Sarah Mouti (Sisteron)

A més, el diumenge també es van disputar combats en les categories aleví i infantil.

Categoria aleví

-34 Kg
1r.- Boris Briand (Sisteron)



-38 Kg
1r.- Marc Molins (Moià)
2n.- Toni Torra (Esport 7)
3r.- Eduard Navas (Maristes)
3r.- Arnau Pérez (Sagrat Cor)

-42 Kg
1r.- Giorgi Hachiesbili (Alacant)
2n.- Alejandro Casas (Alacant)
3r.- Benjamin Favini (Sisteron)
3r.- Borja Blanco (Maristas)



-47 Kg
1r.- Mario Fernández (Alacant)
2n.- Martí Bridgewater (Maristes)
3r.- Marc Gómez (Esport 7)
3r.- Arnau Aguilar (Esport 7)


-52 Kg
1r.- Quim Moreno (Castelldefels)
2n.- Andreu Cabañó (Maristes)


+52 Kg
1r.- Martin NAvarro (Alacant)
2n.- Hugo Andersen (Alacant)
3r.- Gaetan MEvolhon (Sisteron)
3r.- Camilo Récalde (Sagrat Cor)


Categoria infantil


-42 Kg
1r.- Jesus Rodríguez (Alacant)
2n.- Taher Bugdau (Alacant)
3r.- Daniel Villegas (AESE)

-46 Kg
1r.- Miquel Guiu (Judo Condal)
2n.- Jaume Llovet (Maristes)
3r.- Marc Asenjo (Maristes)
3r.- Mario Fernández (Judo Condal)

-50Kg
1r.- Nil Naval (Esport 7)
2n.- Carlos Anton (Maristes)
3r.- Abel Prieto (Esport 7)
3r.- Eduard Blanco (Sagrat Cor)

-55 Kg
1r.- Aitor Pérez (Alacant)
2n.- Javier Jorba (Maristes)
3r.- Alfred Montaner (Esport 7)
3r.- Roger Hurtado (Judo Condal)


-60 Kg
1r.- Daniel Javaloyes (Alacant)
2n.- Carlos Ruiz (AESE)
3r.- Antonio Alonso (Claret)
3r.- Eduard Abaijon (AESE)

-66 Kg
1r.- Timothé Hedouin (Sisteron)
2n.- Jesús Asensio (Moià)
3r.- Víctor Fernández (Sagrat Cor)

+66 Kg
1r.- Thibauld Calvo (Sisteron)
2n.- Petar Hlad (Judo Condal)
3r.- Ismael Garcia (Alacant)
3r.- Aquilino Fernández (Alacant)

5 comentarios:

Anònim ha dit...

Serguei Pavlov -90Kg va quedar primer

El blog del judo ha dit...

Perdona Anònim, jo no vaig poder assistir al Ciutat de l'Hospitalet però he publicat els resultats que em va passar l'organització del torneig.

Si hi ha algun error intentaré esbrinar-ho i ho corregiré.

Moltes gràcies

Anònim ha dit...

el meu amic ke va quedar 3r en el meu pes es diu Abel Priego, no Prieto. era tansols aixo.... al 16 de febrer hi ha competico de ranking de judo al llars mundet

Anònim ha dit...

juas juas gugugugugugugugugugi

Anònim ha dit...
Un administrador del blog ha eliminat aquest comentari.